Яка сила струму в колі, якщо за 4 хв нагрiли чавунну деталь масою 2 кг від 20 С до 70 С, а опір

спіралі нагрівача 9 Ом? (питома теплоємність чавуну 540 Дж/кг С)

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алеся.

Ответ: 5А

Объяснение:

Дано:

t=4мин=240с

m=2кг

t1=20°C

t2=70°C

c=540Дж/кг°С

------------------

I-?

Q=cm(t2-t1)=540*2*(70-20)=54000Дж

Q=I²Rt

I=√(Q/(Rt))=√(54000/(9*240))=5А