Якою повинна бути напруга на ділянці кола, якщо за 2 с при силі струму 10 А здійснювалась робота

струму 2 кДж.

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Никита.

Відповідь:

100V

Пояснення:

Дано:  I=10A    A=2000Дж(2кДж)

А=U*I*t⇒U=A/I*t⇒2000/10*2=100(V)