Вантаж масою 0,5 кг поклали на вертикальну пружину, жорсткість якої 20 кН/м, і стиснули її на 4

см. На яку висоту підніметься вантаж, якщо пружину відпустити?

Ответы на вопрос

Отвечает Косаргин Данила.

Відповідь: 3,2 м

Пояснення:


Отвечает Суслов Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

m = 0,5 кг

k =  20 кН/м = 20000 Н/м

Δx =  4 см = 0.04 м

h = ?

Eп = k*x^2 / 2 = m*g*h

h = k*x^2 / (2*m*g) = 20000*(0.04)^2 / (2*0.5*10) = 3.2 м