1.При напрузі 220 В сила струму на резисторі рівна 5,5 А. Який опір резистора ? А. 100 Ом Б. 40

Ом В. 25 Ом Г. 4 Ом. 2. Яку довжину має нікеліновий провідник площею перерізу 2 мм 2 і опором 21 Ом? Питомий опір нікеліну 420 нОм×м. А. 10 м Б. 21 м В. 42 м Г. 100 м

Ответы на вопрос

Отвечает Павлов Кирилл.

Ответ:

Объяснение:

1

U = 220 В

I = 5,5 А.

R = ?

R = U/I = 220/5.5 = 40 Ом

Б. 40 Ом

2.

S = 2 мм^2

R =  21 Ом

p =  420 нОм×м. = 0.42 Ом*мм2^ / м

L = ?

R = p*L/S

L = R*S / p = 21*2 / 0,42 = 100 м

Г. 100 м

Отвечает Лісняк Каміла.

вiдповiдь: 1) Б, 2) Г

1)

======================================

U = 220 В

I = 5,5 А

R=U/I->220/5.5=40 Ом

======================================

2)

============================================

S = 2 мм²

R =  21 Ом

p =  420 нОм×м. -> 0.42 Ом·мм²/м

L - ?

R = p*L/S

L = R*S/p -> 21*2/0,42 = 100 м

============================================