Чому дорівнюе кінетична енергія каменю масою 100 г, якщо він був кинутий зі швидкистю 10м/с?


Ответы на вопрос

Отвечает Толеуш Нурдаулет.

Відповідь:

Удачі

Пояснення:

E=\frac{mV^{2} }{2}

E=\frac{3*10^{2} }{2}

E=\frac{300}{2}

E=150 Дж