Как решит? Автомобіль іхав по шосе 4 год зі швидкістю 70 км/год. " Потім він звернув на грунтову

дорогуй за 2 год проїхав шлях, на 180 км менший від шляху руху по шосе. З якою швидкістю рухався автомобіль грунтовою дорогою?​

Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Александра.

Ответ:50 км/ч двигался автомобиль по грунтовой дороге.

Пошаговое объяснение:

1)70*4=280 (км) - ехал по шоссе

2)(280-180):2=50 (км/ч)