ДАМ 50 БАЛЛОВ. ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ❤️ На яку висоту за хвилину може підняти 400 М3 води насос, що

розвиває корисну потужність 2 МВт?

Ответы на вопрос

Отвечает Белов Андрей.

Ответ:

Удачи

Объяснение:

N=A/t

A=mgh

N=mgh/t,m

N=p(po)*V

h=N*t/Vpg

h=2*10^{6}*60/400*1000*10

h=30м