Даю много баллов Який об'єм тiла , що плаває у річці між дном і поверхнею , якщо його маса 200 г ?

(Очень надо срочно)

Ответы на вопрос

Отвечает Горбушина Елизавета.

Відповідь: 200 см³

Пояснення:

m= 200 г                      Fa=mg

ρ=1 г/см³                      Fa=ρgV

____________           mg=ρgV

V - ?                               V=m/ρ=200 г/1 г/см³= 200 см³