Для сріблення медалі через розчин аргентум нітрату пропускали струмСилою 2,5 А. Скільки часу

тривавелектроліз, якщо на медалі утворивсяшар срібла масою 11,2 г?​

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Відповідь: 4000 с

Пояснення:

I= 2,5 А                                   m=kIt         ⇒    t=m/(kI)      

m= 11,2 г= 1,12·10⁻² кг            t=1,12·10⁻²/(1,12·10⁻⁶·2,5)= 4000 с

k=1,12 мг/Кл = 1,12·10⁻⁶ кг/Кл

_______________

t - ?