Два заряди по 10⁻⁸ Кл взаємодіють між собою із силою 10⁻³ Н у вакуумі. На якій відстані вони

перебувають

Ответы на вопрос

Отвечает Марокко Даниил.

Ответ:

r = 0,03 м

Объяснение:

Дано:

q = q_{1} = q_{2} = 10^{-8} Кл

F = 10^{-3} Н

k  = 9 * 10^{9} Нм²/Кл

Найти:

r - ?

Решение:

По закону Кулона:

F = k \frac{| q_{1}| * |q_{2}|  }{r^{2} } = k \frac{q^{2} }{r^{2} }

Выразим отсюда r:

r = \sqrt{\frac{kq^{2} }{F} }

r = \sqrt{\frac{9 * 10^{9} * (10^{-8})^{2}   }{10^{-3} } } = \sqrt{9  *10 ^{-4} }  = 3  *0,01 = 0,03m = 3sm