Яку потенціальну енергію мають 2м³ води, що знаходиться на висоті 4м над поверхнею? ДАЮ 20 БАЛОВ!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Эвелина.

Ответ:78.4кДж

Объяснение:

Потенціальна енергія E_{p}= mgh. (m-маса, g- прискорення вільного падіння = 9,8 м/см2, h- висота)

m=V*p ( v- об'єм, p - густина води = 1000кг/м3)

m=2*1000 = 2000кг.

E= 2000*9,8*4= 78400Дж = 78.4 кДж.