В скільки разів зміниться опір мідного проводу, якщо його довжину збільшити в два рази, а площу

перерізу зменшити в три рази?

Ответы на вопрос

Отвечает Казанцева Ульяна.

Ответ:

Увеличится в 6 раз

Объяснение:

R1=ρ*L/S

R2=ρ*2*L/(S/3)=6*R1

===========================