тролейбус за 10с пройшов шлях 120м. Якої швидкості набуває він наприкінці шляху і з яким

прискоренням рухається , якщо початкова швидкість дорівнює 10 м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Сахаров Егор.

Відповідь: 14 м/с       0,4 м/с²

Пояснення:


Отвечает Дмитриева Анастасия.

S=Vot+at²/2. 120=10*10+a*10²/2. 20=50a. a=0,4 м/с². V=Vo+at=10+0,4*10=14 м/с.

Ответ: 14 м/с; 0,4 м/с².