Скільки цеглин знадобиться,щоб викласти стіну довжиною 2 метра, висотою 3 метра, якщо 1 цеглина має

розміри:довжина 10см, ширина 20 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Миша.

Відповідь:

300 цеглин

Пояснення:

Ширина цеглини - 20 см, довжина - 10 см.

Ширина сітни - 2 м = 200 см, висота - 3 м = 300 см.

У ширину потрібно \frac{200}{20\\} цеглин = 10 цеглин. У висоту потрібно \frac{300}{10} цеглин = 30 цеглин

Кількість = 10*30 = 300 цеглин