Тенісний м'ячик рухається з швидкістю 20 м/с. знайти його імпульс, якщо маса м'ячика 2,5г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Моза Сандра.

Ответ:

Импульс теннисного мячика равен 0,05 (кг · м) / с

Объяснение:

Дано:

v = 20 м/с

m = 0,0025 кг

Найти:

p \ - \ ?

---------------------------------

Решение:

Импульс:

\boldsymbol {\boxed{p = mv}}

Расчеты:

p = 0,0025 кг · 20 м/с = 0,05 (кг · м) /с

Ответ: p = 0,05 (кг · м) /с.