СРОЧНО!!!Провідник довжиною 350 см розташован у магнітному полі з індукцією 2 мТл. Коли по

провіднику пройшов струм у 4 А, провідник посунувся на 2 см. Визначте роботу сили Ампера , якщо кут між провідником та вектором магнітної індукції дорівнює 30 градусів. Відповідь записати у мкДж.Записати у відповідь тільки числове значеня.

Ответы на вопрос

Отвечает Титов Николай.

Ответ:

280

Работа силы Ампера равна 280 мкДж

Объяснение:

Дано:

l = 3,5 м

B = 2 · 10⁻³ Тл

I = 4 A

L = 0,02 м

\alpha = 30°

Найти:

A \ - \ ?

----------------------------------------

Решение:

Сила Ампера:

F_{A} = BIl \sin \alpha

Работа:

A = F_{A}L = BLIl \sin \alpha

Расчеты:

\boldsymbol A = 2 · 10⁻³ Тл · 0,02 м · 4 A · 3,5 м · sin 30° = 0,28 · 10⁻³ Дж = 280 мкДж

Ответ: A = 280 мкДж.