за який час можна зупинити автомобіль, що рухається зі швидкістю 72/км/год, якщо при аварійному

гальмуванні прискорення дорівнюватиме - 5м/с^2. Який галимiвний шлях пройде автомобiль?

Ответы на вопрос

Отвечает Колдаев Вадим.

Відповідь:

v=72км/год=20м/с

a=5м/с²

-------------------

t-?

s-?

------------------------

t=v/a=20/5=4c

s=a*t²/2=5*4*4/2=40м

Пояснення: