Потяг завдовжки 1360 м від їжджає на мiст довжиною 440 м. Скільки часу триватиме рух поїзда на

мості, якщо він рухається зі швидкістю 36 км/год? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Черенков Артём.

Ответ: 3мин

Объяснение:

Дано:

L1=1360м

L2=440м

V=36км/ч=10м/с

--------------

t=?

t=S/V=(L1+L2)/V=(1360+440)/10=180c=3мин