СРОЧНО Знайти кількість обертів за 10 с після початку обертання та кутове прискорення лопатки

турбіни, розташованої на відстані 1 м від осі обертання, якщо залежність її лінійної швидкості від часу задано рівнянням v = Аt, де А = 2 м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Анюта.

Ответ: 2рад/с²; 15,9 об

Объяснение:

Дано:

R=1м

t=10c

V=At

A=2

-----------

ξ-?; n-?

а=(V)'=(2t)'=2м/с²

ξ=а/R=2/1=2рад/с²

φ=ωо*t+ξt²/2=0*10+2*10²/2=100рад

n=φ/(2π)=100/(2*3,14)=15,9 об