СРОЧНО!!!!Яка кількість тепла необхідна для плавлення 15000 г заліза, взятого при температурі 535

°С? Зобразіть цей процес на графіку.СРОЧНО!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Люси.
Λ=Q/m
Q= λ *m
m=Q/λ
λ Железa 277 кДж/кг
m=3 кг
Q=277 кДж/кг *3 кг= 831 кДж