Помогите !!1111 Залежність шляху, що пройшло тіло, від часу задається рівнянням S= 3t+2t^2,

Знайти: переміщення, швидкість та прискорення тіла через 2 с після початку руху.

Ответы на вопрос

Отвечает Яковук Мария.

Уравнение перемещения

S=Vot+(a/2)t². У нас S=3t+(4/2)t². S(2)=3*2+2*2²=14 м.

Скорость V=Vo+at=3+4t=3+4*2=11 м/с. Ускорение а=4 м/с².