Потяг почав рухатися від станції та за 50с пройшов 0,5км. Чому дорівнює швидкість руху потяга?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кислюк Владислав.

Відповідь:

10м/с

Пояснення:

V=S/t⇒S-0.5км⇒500м

    t-50c                          V=500/50=10м/с