Визначити масу срібла, яке можна розплавити за температури плавлення, надавши йому 174 кДж теплоти.

Питома теплота плавлення срібла - 87000 Дж/кг. Вiдпов дь подайте в кг. срочно даю 50 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Дрёмин Роман.

Ответ: 2кг

Объяснение:

Дано:

Q=174кДж=174000Дж

λ=87000Дж/кг

--------------

m-?

Q=λm

m=Q/λ=174000/87000=2кг