Яка кількість теплоти необхідна щоб нагріти алюмінієву деталь масою 4 кг від 20 с до 120 с?​


Ответы на вопрос

Отвечает Шинкаренко Лидия.

Ответ:

752 кДж

Объяснение:

m=4кг

c=920 Дж/кг*°C

∆t=t²-t¹

Q=cm∆t

Q=920*4*200=3760*200 = 752000 Дж = 752кДж