У ванні 200 кг холодної води при температурі 10 °С. Скільки протрібно долити гарячої води за

температури 80 °С, щоб вода у ванні стала теперератури тіла людини - 36,6 °С?

Ответы на вопрос

Отвечает Зорина Мария.

Ответ:

122,6 кг

Объяснение:

200*(36,6-10) = m*(80-36,6)
200*26,6 = m * 43,4
43,3m = 5320
m=122,6(кг)