7. Розглянь графік залежності координати точки, що здiйснює коливання, від часу. Чому дорівнюють

амплитуда і период коливань? X, См 0,5 Ө СТ t, c​

Ответы на вопрос

Отвечает Уколова Лера.

Ответ:

амплітуда = 0.5×4=2см

період коливання =4с

Объяснение:

Отвечает Сердобенцева Лада.

Ответ:

амплітуда = 0.5×4=2см

період коливання =4с