ДАЮ 80 БАЛІВ Який ККД печі у якій повністю згорає 1 кг сухих дров нагріваючи воду масою 10 кг у

мідній посудині масою 2.5 кг від 18 0С до 68 0С

Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Вика.

Ответ: 21,5%

Объяснение:

Дано:

m1=1кг

m2=10кг

m3=2,5кг

t1=18°C

t2=68°С

c2=4200Дж/кг°С

с3=400Дж/кг°С

q1=1*10⁷Дж/кг

-----------------

η-?

η=Q/Q1

Q=c2*m2*(t2-t1)+c3*m3*(t2-t1)=4200*10*(68-18)+400*2,5*(68-18)=2150000Дж

Q1=q*m1=1*10⁷*1=10000000Дж

η=2150000/10000000=0,215*100%=21,5%