Рухаючись рівномірно, тіло за 20 с пройшло 4 м. За скільки годин це тіло, рухаючись із тією самою

швидкістю й у тому самому напрямі, пройде шлях 2 км? ДАМ 20 БАЛОВ!

Ответы на вопрос

Отвечает Дурасова Полина.

Ответ:

2.8год

Объяснение:

cпочатку потрібно знайти швидкість:

V=S÷t=4÷20=0.2 м/с

знаходимо час, за який тіло пройде 2км:

2км=2000м

t=2000м÷0.2м/c=10000c

10000с це прбилизно 2.8 години