Визначити магнітний потік, що пронизує рамку площею 5 см² під кутом 30°, якщо вектор магнітної

індукції становить 5 мТл ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахремчик Яна.

Ответ:

12,5 мВб

Объяснение:

S = 5 см²

B = 5 мТл = 0,005 Тл

Ф = BScosα =BScos(90-β) =  0,005 * 5 * cos(60) = 0,0125 веб = 12,5 мВб