Парашутист розкрив парашут на висоті 1,8 км над землею зі швидкістю 5 м/с .за який час він

преземлиться . надо расписать , помогите плиз

Ответы на вопрос

Отвечает Ермачек Кристина.

Ответ:

360с.

Объяснение:

Дано:

h=1,8 км = 1800м.

v=5м/с

Знайти-t

v=h/t;. t=h/v=1800/5=360с.