1. Визначити швидкість, з якою американська ящірка бiгає по водi, якщо за 5 хв вона долає відстань

0,9 км? Вiдповiдь виразити в системі СІ.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

3 м./с.

Объяснение:

Спочатку записуемо данi в дано i перетворюемо значення в міжнароднiй системi одиниць (CI):

  • t = 5 хв. = 300 с.
  • S = 0,9 км. = 900 м.

I записуемо невiдоме:

  • v - ?

Щоб визначити швидкicть, треба вiдстань подiлити на час:

  • v = S / t

Вiдразу рахуемо:

  • v = 900 / 300 = 3 м./с.

Всi рiшення на картинцi


1 0