Яка кількість теплоти необхідна для плавлення 2 кг алюмінію,що має температуру 60°С?


Ответы на вопрос

Отвечает Алхимова Виктория.

Ответ:

1,884 МДж

Объяснение:

Дано:

m=2 кг

t1=60°C

t2=660°C (температура плавлення алюмінію)

с=920 Дж/кг°С

λ=390 000 Дж/кг

Q=?

______________________________

Q1=cm(t2-t1)=920*2(660-60)=1 840*600=1 104 000 Дж=1,104 МДж

Q2=λm=390 000*2=780 000 Дж=0,78 МДж

Q=Q1+Q2=1,104+0,78=1,884 МДж