Тіло за перші 100 секунд пройшло 500 метрів, за наступні 200 секунд – 400 метри. Яка середня

швидкість на всьому шляху? Відповідь дати в м/с.

Ответы на вопрос

Отвечает Луенко Валерия.

V сер. = s1+s2: t1+t2= 500 + 400:

: 100 + 200=900: 300= 3 м/