Визначте внутрішню енергію 23 моль ідеального газу при температурі 27°С.


Ответы на вопрос

Отвечает Хомин Вова.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

T = 27°С = 300 К

v = 23 моль

Найти: U - ?

U = 3/2 * v * R * T -  для одноатомного газу, де R = 8,31 Дж/(Моль*К). універсальна газова стала

U = 3/2 * 23 * 8,31 * 300  =  86008 Дж = 86 КДж