рухи ніг хлопця,який крокує зі сталою швидкістю,можна вважати коливанням. Яким є період коливань

хлопця,якщо він за 5 хв зробив 400 кроків?

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчук Олег.

Ответ:0,75

Объяснение:

період коливань: T = 1/ν, де ν - частота
знайдемо частоту:
Частота вимірюється в кількості дій за 1 секунду (Гц), переведемо 5хв в секунди: 5*60 = 300сек, маємо 400 кроків за 300 секунд.
маємо: частота ν = 400кроків/300сек = 1,33 Гц
Період  T = 1/ν = 1/1,33Гц = 0,75сек