Тіло на нитці коливається із періодом у 1,4 с. Скільки повних коливань виконає тіло на нитці за 26

с.

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Аня.

Ответ:

Объяснение:

Частота колебаний = 1/ период = 1/1,4 = 0,714 кол/сек = 0,714 Гц

за 26 сек = 0,714*26= 18,56 колебаний.