Фокусна відстань збирної лінзи становить 50 см. Знайти у діоптріях оптичну силу цієї лінзи. У

відповідь записати тільки число. Поможить пожалуста

Ответы на вопрос

Отвечает Желемеева Лера.

Ответ:

2

Объяснение:

F = 50 см = 0,5м

D = 1/F

D = 1/0,5 = 2 дптр