Яку кількість теплоти необхідно воді масою 2 кг щоб збільшити її температуру с 50 градусів до 100 а

половину води перетворити на пару?

Ответы на вопрос

Отвечает Долженко Данила.

Ответ:

Объяснение:

кол во тепла = 2*4300 Дж * 50 = 100*4300 = 430 000 Дж - для нагрева

теперь 1 кг превратим в пар

теплота парообразования 1 кг воды = 2 300  000 Дж

Итого:  2 300 000+430 000 = 2, 730 мДж