Срочно!! Сторона трикутника дорівнює 6√3, а прилеглі до неї кути дорівнюють 50⁰ і 70⁰ . Знайдіть

довжини дуг, на які вершини трикутника ділять описане навколо нього коло. Обчислити , врахувавши, що π≈3,14. Відповідь записати у порядку спадання значеннь довжин дуг без розділових знаків, одиниці вимірювання без дужок, розділовий знак у десятковому дробі- кома, округлення до сотих.Н-д: 45,56см 23,78см 4,05 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Андрос Михаил.

Ответ:

14,65см

12,56см

10,47см

Объяснение:

Сума кутів трикутника дорівнює 180°

∠АВС=180°-∠ВСА-∠ВАС=180°-70°-50°=60°

R=АС/(2*sin∠B)=6√3/2*sin60°=6√3/2*√3/2=6см

∠ВОС=2*∠ВАС=2*50°=100°.

◡ВС=πR*100°/180°=3,14*6*5/9=10,47см.

∠АОС=2*∠В=2*60°=120°

◡АС=πR*120°/180°=3,14*6*2/3=12,56см

∠ВОС=2*∠С=2*70°=140°

◡АВ=πR*140°/180°=3,14*6*7/9=14,65см