тіло кинуте під кутом до горизонту з початковою швидкістю 25м/с . Скільки часу тривав політ ,якщо у

верхній точці траєкторії тіло рухалося зі швидкістю 15 м/с ? Вважайте ,що g= 10 м/с²,опором повітря не враховуйте !

Ответы на вопрос

Отвечает Yankovsky Daniel.

Ответ:

4 с

Объяснение:

vo=25 м/с    vx=15 м/с    t=?

===

vy=√(vo²-vx²)=√(25²-15²)=20 м/с

t=2*vy/g=2*20/10=4 c

========================