Автомобіль перші 0,5 год їхав зі швидкістью 60 км/год а наступні 1,5 подолав 70 км/год знайти

середню швидкість Поможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Павлюк Руслан.

Ответ:

Дано:. Розв'язання:

t1= 0,5 год. L1=v*t=60*0,5=30 км

v1=60 км/год. L2=v*t=70*1,5=105 км

t2=1,5 год. Vc=l1+l2. =. 30+105. = 135=

v2=70 км/год t1+t2. 0,5+1,5. 2

Vc-? =67,5

Объяснение:

cередня швидкість 67,5