ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!! ДАЮ 100 БАЛЛОВ!!!!!! 3. Скільки часу та з якою кінцевою швидкістю тіло

вільно падає на Місяці з висоти 100 м? Прискорення вільно падіння поблизу поверхні Місяця становить 1,6м/с 2

Ответы на вопрос

Отвечает Свержевская Полина.

Ответ:

t = 11c

V =  17,6м/c

Объяснение:

h₀ = 100м

g = 1,6м/с^2

V₀ = 0м/с

h = 0м

_________

t = ?

V = ?

h = h₀ - \frac{g}{2}t^2 =>

h₀ =  \frac{g}{2}t^2

2h₀/g = t^2

t = √(2h₀/g)

t = √(2*100/1,6) = 11c

V = V₀ + gt

V = gt

V = 1,6*11 =  17,6м/c