За 2 хвилини відбулося 240 повних коливань маятника. Визначте частоту й період коливань. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Мосійчук Олександра.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

N = 240

t = 2 хв. = 120 c

Знайти: T- ? v - ?

Знайдемо період коливань:

Т = t/N = 120 / 240 = 0,5 с

Частота коливань складає:

v = 1/Т = 1/0,5 = 2 Гц