1. Якою кількістю теплоти можна нагріти 200 г води від 20 C до 50 C?


Ответы на вопрос

Отвечает Давыдова София.

Відповідь:

m=200г=0,2кг

t1=20°C

t2=50°C

c=4200Дж/кг*С°

Q-?

Q=c*m*(t2-t1)=0,2*4200*(50-20)=25200Дж=25,2кДж

Пояснення: