Предмет розташований на відстані 0,5 м від лінзи, а його уявне зображення відстані 1 м від лінзи.

Визначте оптичну силу та фокусну відстань лінзи Пожалуйста помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Швецова Ульяна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

d = 0,5 м

f = 1 м

Найти: D - ?

Фокусна відстань лінзи:

F = d * f /(d+f) = 0,5 * 1/(0,5 + 1) = 0,5/1,5 = 1/3 м

Визначимо птичну силу лінзи:

D = 1/F = 1/(1/3) = 1 * 3 = 3 Дптр