Виразіть частоту хвилі в одиницях CIv=75МГц ​


Ответы на вопрос

Отвечает Бардин Константин.

Відповідь:

Пояснення:

M=10^{6}

v=75МГц ​=75·10^{6}=7,5·10^{7}