ПОМОГИТЕ СРОЧНО Визначте діапазон хвиль, у якому може працювати приймач, якщо ємність

конденсатора в його коливальному контурі може змінюватися від 50 до 500 пФ, а індуктивність котушки стала і дорівнює 2 мкГн.​

Ответы на вопрос

Отвечает Козеев Валентин.

Відповідь:

это было сложно

Пояснення:

С1=50пФ=50*10^-12Ф, С2=500пФ= 500*10^-12Ф, L=2мкГн=2*10^-6Гн, лямбда1, 2 -?

f=1/(2π√LC), Гц, лямбда=c/f=3*10^8/f, м:

лямбда1=3*10^8*2π* √(2*10^-6*50*10^-12)= 18.8м

лямбда2=3*10^8*2π* √(2*10^-6*500*10^-12)= 59.6м

ответ: диапазон волн 18.8м -59.6м