Знайти період і частоту обертання тіла,яке за 10 сек сдійснюе 50 обертань. Поможіть будь ласка


Ответы на вопрос

Отвечает Черепанов Сергей.

Відповідь:

Т=0,2с; ✓=5гц

Пояснення:

дано:

t=10c;

N=50

-------------

T-?; ✓-?

розв'язання:

Т—період—це час, за який тіло робить одне обертання.

Т=t/N=10/50=0,2c

✓—частота—це кількість коливань за одиницю часу;

тут є дві формули, обирай, яку хочеш.

✓=N/t або ✓=1/T=5Гц