Скільки обертів зроблять лопаті вентилятора за 1 хв, якщо період їх обертання дорівнює 2​


Ответы на вопрос

Отвечает Петров Димаш.

Ответ:

ν=1/Т=1/2=0.5Гц

N=t×ν=0.5×60=30 обертів