Період обертання тіла по колу дорівнює 20 с. Укажіть частоту обертання тіла.


Ответы на вопрос

Отвечает Пшеницын Михаил.

Ответ:

Дано:

T=20 c

Знайти:

V

Объяснение:

V=1/T

V=1/20 c=0,05 Гц